Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2014-04-26 19:15:34 250

Nem a kerítés a hibás!!

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-26 19:12:49 249

Szia!


A "legolcsóbb" is kitétel volt. Élesztve a kevésbé hozzáértőknek egyszerűbb, de természetesen drágább.

 

Más:

".....bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak.."      "....atom fizikusok kiméljenek!"
Ha valakit zavar a számára érthetetlen szakszöveg, annak mégiscsak a törpét javaslom, mert az ő szövegeiben még csak véletlenül sem lelhető fel semmiféle szakszerűség. Halandzsa viszont van bőven!
Ha valaki nem tud úszni, miért a víz a hülye?

Előzmény:
Istvan56 Creative Commons License 2014-04-26 18:50:43 248

Baji kapható "élesztve is "  csak dobozolni kell.

 

ÓVAKODJ A TÖRPÉTŐL !!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!