|
|
|
|
 |
Istvan56
2014-04-26 19:15:34
|
250
|
Nem a kerítés a hibás!! |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2014-04-26 19:12:49
|
249
|
Szia!
A "legolcsóbb" is kitétel volt. Élesztve a kevésbé hozzáértőknek egyszerűbb, de természetesen drágább.
Más:
".....bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak.." "....atom fizikusok kiméljenek!" Ha valakit zavar a számára érthetetlen szakszöveg, annak mégiscsak a törpét javaslom, mert az ő szövegeiben még csak véletlenül sem lelhető fel semmiféle szakszerűség. Halandzsa viszont van bőven! Ha valaki nem tud úszni, miért a víz a hülye? |
|
Előzmény:
 |
Istvan56
2014-04-26 18:50:43
|
248
|
Baji kapható "élesztve is " csak dobozolni kell.
ÓVAKODJ A TÖRPÉTŐL !!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|