|
|
|
|
 |
Istvan56
2014-04-26 18:50:43
|
248
|
Baji kapható "élesztve is " csak dobozolni kell.
ÓVAKODJ A TÖRPÉTŐL !!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2014-04-26 18:09:02
|
247
|
Szia!
Rendeld meg a Baji elektronika szabályzóját és rakd össze! Ettől nem találsz olcsóbbat és egyszerűbbet! A törpe tákolmányaitól óvakodj! Ha kell segítség, magánban keress! |
|
Előzmény:
 |
polikutya
2014-04-25 23:05:04
|
244
|
| szasztok!irja már meg nekem valaki,hogy mi lenne a legegyszerűbb,legolcsóbb,legprimitívebb hőfokszabályzó amit k.géppbe belelehetne rakni.ami 37 vagy 38 fokot csinál,és ennyi.van ilyen?mert bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak..csak egyszerű segítő válaszokat kérek ha lehet,köszönöm :) atom fizikusok kiméljenek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|