Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2014-04-26 18:50:43 248

Baji kapható "élesztve is "  csak dobozolni kell.

 

ÓVAKODJ A TÖRPÉTŐL !!!!!!

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-26 18:09:02 247

Szia!

Rendeld meg a Baji elektronika szabályzóját és rakd össze!
Ettől nem találsz olcsóbbat és egyszerűbbet!
A törpe tákolmányaitól óvakodj!
Ha kell segítség, magánban keress!

Előzmény:
polikutya Creative Commons License 2014-04-25 23:05:04 244
szasztok!irja már meg nekem valaki,hogy mi lenne a legegyszerűbb,legolcsóbb,legprimitívebb hőfokszabályzó amit k.géppbe belelehetne rakni.ami 37 vagy 38 fokot csinál,és ennyi.van ilyen?mert bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak..csak egyszerű segítő válaszokat kérek ha lehet,köszönöm :) atom fizikusok kiméljenek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!