|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-27 08:19:58
|
22483
|
Az Ilford valamiert bunteti a 9x12 felhasznalokat, dragabban merik a kisebb filmet, mint a 4x5-ost. Itt meg roszabb az ararany a Fomahoz kepest. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-04-26 17:06:33
|
22482
|
Sajnos 9x12-es kazettákkal rendelkezem, ezért a kodak kilőve. Esetleg FP4. |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-25 19:10:10
|
22481
|
A Delta 100 kb. negyszer dragabb a Fomanal, elegge a spiccre kell tenni, hogy megerje azt hasznalni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|