|
|
|
|
 |
Chik Fan
2014-04-26 18:05:20
|
246
|
Ez az általad olcsónak mondott kacat nincs leválasztva a hálózatról! Ennek a kütyünek minden porcikáját kettős szigeteléssel kellene ellátni és minden példányát szigetelés mérésnek kellene alávetni! Hallottál már egyáltalán a MEEI előírásairól? Hol van neked pl. az ilyen vacakhoz alkalmazott érzékelő duplán szigetelve? Van egyáltalán az ilyen szigetelés mérésére alkalmas műszered? Írtam már ezt is: A magad életével úgy játszadozol ahogy akarsz, de mások élete fölött nem rendelkezhetsz! Magyarul:senkit sincs jogod agyonüttetni a ketyeréiddel! Ha tudatlanul összebarmolsz egy ilyet, és agyon üt valakit, hiába sajnálkozol és jössz ezzel a dumával: én csak segíteni akartam! Értsd meg, jobb ha nem segítesz, mert ezzel csak a másvilágra segíted azt aki megveszi a szutykodat! Lehet, hogy pillanatnyilag olcsóbb, de ha hozzá vesszük a koporsó árát, már nem is olyan nagy üzlet! Maximum csak neked! A rizikó pedig a tudatlanul a kelepcédbe csalt áldozatodé. Ha szerencséje van, túléli! Ha valaki mégis meg akarja venni tőled, vegye, de nem mondhatja azt nem figyelmeztette senki! |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2014-04-26 11:43:01
|
245
|
A leg olcsobbat meg csináltam hogy legyen csorokak is 2e trineres
230v 8A de azt lecikiztés hogy mást vegyenek mert életveszélyes bár egy steklámpa is élerveszélyes . De lehet olcso kész gépet is venni kb 15-20e .
http://shopping-all.hu/keltetogep-2210_c1433.html
Az a lényeg te tud beállítani a hőfokot ne fix legyen
A keltető szoba főmérsékletet igényel ! |
|
Előzmény:
 |
polikutya
2014-04-25 23:05:04
|
244
|
| szasztok!irja már meg nekem valaki,hogy mi lenne a legegyszerűbb,legolcsóbb,legprimitívebb hőfokszabályzó amit k.géppbe belelehetne rakni.ami 37 vagy 38 fokot csinál,és ennyi.van ilyen?mert bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak..csak egyszerű segítő válaszokat kérek ha lehet,köszönöm :) atom fizikusok kiméljenek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|