Keresés

Részletes keresés

marcony Creative Commons License 2015-11-16 16:16:09 705211

Szia Szuszmók!

 

Nem tudhatom, hogy tudod-e de az a szikla, amely előtt állsz, jó régen nem így nézett ki.

 

Anyám állt a képen majdnem úgy mint te, -amit megtaláltam, de ott még az oroszlánnak feje is volt. Szabályszerű oroszlánfeje.

Később amikor a Guggerhegyen ennek a sziklának a közelében laktunk, vettem a fáradságot, és megkerestem a hiányzó kődarabot, a fejet, és meg is találtam.

Az oroszlán mögött van lefelé, vagy 20-25 méterre.

 

Mindig arra gondoltam , jó lenne összefogni néhányunknak és visszaépíteni, de aztán elköltöztem onnan, és mindez csak gondolat maradt.

 

Szívesen megkeresném veled ismét, az oroszlán fejét. .-))

 

Üdv:

M

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-26 10:03:40 705105

Szép napot!

Ha nem is macskával túrázunk, de macskával fotozkodunk:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!