|
|
|
|
 |
marcony
2015-11-16 16:16:09
|
705211
|
Szia Szuszmók!
Nem tudhatom, hogy tudod-e de az a szikla, amely előtt állsz, jó régen nem így nézett ki.
Anyám állt a képen majdnem úgy mint te, -amit megtaláltam, de ott még az oroszlánnak feje is volt. Szabályszerű oroszlánfeje.
Később amikor a Guggerhegyen ennek a sziklának a közelében laktunk, vettem a fáradságot, és megkerestem a hiányzó kődarabot, a fejet, és meg is találtam.
Az oroszlán mögött van lefelé, vagy 20-25 méterre.
Mindig arra gondoltam , jó lenne összefogni néhányunknak és visszaépíteni, de aztán elköltöztem onnan, és mindez csak gondolat maradt.
Szívesen megkeresném veled ismét, az oroszlán fejét. .-))
Üdv:
M |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-04-26 10:03:40
|
705105
|
Szép napot!
Ha nem is macskával túrázunk, de macskával fotozkodunk:-)
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|