|
|
|
|
 |
Chik Fan
2014-04-26 18:09:02
|
247
|
Szia!
Rendeld meg a Baji elektronika szabályzóját és rakd össze! Ettől nem találsz olcsóbbat és egyszerűbbet! A törpe tákolmányaitól óvakodj! Ha kell segítség, magánban keress! |
|
 |
55törpe
2014-04-26 11:43:01
|
245
|
A leg olcsobbat meg csináltam hogy legyen csorokak is 2e trineres
230v 8A de azt lecikiztés hogy mást vegyenek mert életveszélyes bár egy steklámpa is élerveszélyes . De lehet olcso kész gépet is venni kb 15-20e .
http://shopping-all.hu/keltetogep-2210_c1433.html
Az a lényeg te tud beállítani a hőfokot ne fix legyen
A keltető szoba főmérsékletet igényel ! |
|
A hozzászólás:
 |
polikutya
2014-04-25 23:05:04
|
244
|
| szasztok!irja már meg nekem valaki,hogy mi lenne a legegyszerűbb,legolcsóbb,legprimitívebb hőfokszabályzó amit k.géppbe belelehetne rakni.ami 37 vagy 38 fokot csinál,és ennyi.van ilyen?mert bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak..csak egyszerű segítő válaszokat kérek ha lehet,köszönöm :) atom fizikusok kiméljenek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|