Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2014-04-26 18:09:02 247

Szia!

Rendeld meg a Baji elektronika szabályzóját és rakd össze!
Ettől nem találsz olcsóbbat és egyszerűbbet!
A törpe tákolmányaitól óvakodj!
Ha kell segítség, magánban keress!

55törpe Creative Commons License 2014-04-26 11:43:01 245

A leg olcsobbat meg csináltam  hogy legyen csorokak is 2e trineres 

230v 8A   de azt lecikiztés hogy mást vegyenek mert életveszélyes bár egy steklámpa is élerveszélyes  . De lehet olcso kész gépet is venni  kb 15-20e .

http://shopping-all.hu/keltetogep-2210_c1433.html

Az a lényeg te tud beállítani a hőfokot ne fix legyen

 A keltető szoba főmérsékletet igényel !

A hozzászólás:
polikutya Creative Commons License 2014-04-25 23:05:04 244
szasztok!irja már meg nekem valaki,hogy mi lenne a legegyszerűbb,legolcsóbb,legprimitívebb hőfokszabályzó amit k.géppbe belelehetne rakni.ami 37 vagy 38 fokot csinál,és ennyi.van ilyen?mert bárhol olvasgatok, csak NASA ás űrtechnikával találkozom,meg olyan szövegekkel,amivel már nobel díjjakat lehetne nyerni. ezt nevezem éntúlbonyolításnak..csak egyszerű segítő válaszokat kérek ha lehet,köszönöm :) atom fizikusok kiméljenek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!