|
|
|
|
 |
Törölt nick
2014-04-26 17:06:33
|
22482
|
Sajnos 9x12-es kazettákkal rendelkezem, ezért a kodak kilőve. Esetleg FP4. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-04-25 19:10:10
|
22481
|
A Delta 100 kb. negyszer dragabb a Fomanal, elegge a spiccre kell tenni, hogy megerje azt hasznalni. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2014-04-25 18:47:51
|
22480
|
Köszi! Szerintem végül úgy is d100 lesz a vége, csak kicsit emésztem az árakat... Megszáradtak mostanra az első hívások, meg is lupéztam őket. Részletben nincs hiány, holnap húzok is Alcsútra! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|