Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-04-26 17:06:33 22482

Sajnos 9x12-es kazettákkal rendelkezem, ezért a kodak kilőve. Esetleg FP4.

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-25 19:10:10 22481

A Delta 100 kb. negyszer dragabb a Fomanal, elegge a spiccre kell tenni, hogy megerje azt hasznalni.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-04-25 18:47:51 22480

Köszi! Szerintem végül úgy is d100 lesz a vége, csak kicsit emésztem az árakat... Megszáradtak mostanra az első hívások, meg is lupéztam őket. Részletben nincs hiány, holnap húzok is Alcsútra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!