|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-25 19:10:10
|
22481
|
A Delta 100 kb. negyszer dragabb a Fomanal, elegge a spiccre kell tenni, hogy megerje azt hasznalni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2014-04-25 18:47:51
|
22480
|
Köszi! Szerintem végül úgy is d100 lesz a vége, csak kicsit emésztem az árakat... Megszáradtak mostanra az első hívások, meg is lupéztam őket. Részletben nincs hiány, holnap húzok is Alcsútra! |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-25 16:01:42
|
22479
|
Nehez megmondani, megeri-e a jobb film, ez egyeni merlegeles kerdese. En parhuzamosan hasznalok Foma 100 es TMX; TMY 4x5os filmet.
A Kodak jobb, elesebb, finomabb a szemcseje, viszont a Foma is nagyon jo. Sokat hasznaltam Ilford D100; FP4; HP5 sikfilmet, mindegyik nagyon szep.
A Foma sikfilm 12-16 ASA erzekenysegu, az a kerdes a tema megengedi-e az ehhez tartozo hosszu expoziciot, illetve a pluszban jaro expokorrekciot? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|