Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014-04-25 18:47:51 22480

Köszi! Szerintem végül úgy is d100 lesz a vége, csak kicsit emésztem az árakat... Megszáradtak mostanra az első hívások, meg is lupéztam őket. Részletben nincs hiány, holnap húzok is Alcsútra!

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-25 16:01:42 22479

Nehez megmondani, megeri-e a jobb film, ez egyeni merlegeles kerdese. En parhuzamosan hasznalok Foma 100 es TMX; TMY 4x5os filmet.

A Kodak jobb, elesebb, finomabb a szemcseje, viszont a Foma is nagyon jo. Sokat hasznaltam Ilford D100; FP4; HP5 sikfilmet, mindegyik nagyon szep.

A Foma sikfilm 12-16 ASA erzekenysegu, az a kerdes a tema megengedi-e az ehhez tartozo hosszu expoziciot, illetve a pluszban jaro expokorrekciot?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2014-04-25 15:37:46 22478

Használ valaki Kodak vagy Ilford síkfilmet? Elsőre inkább a Fomát választottam az ára miatt, de érdekel megérik-e azt a nem kicsi árkülönbséget? Közel háromszor annyiba kerül fele annyi film...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!