Keresés

Részletes keresés

uvj Creative Commons License 2014-04-25 22:09:07 5736

Jó fajta! Az ár?? változó 1500-től fölfelé!! Helyileg merre vagy?

A hozzászólás:
samy76 Creative Commons License 2014-04-25 10:03:40 5735

Sziasztok! Az utóbbi időben többször megfordult a fejemben, hogy tartok galambot, elsősorban vágásra, de csak a családnak. A Texánt nézegetem, mert elég szaporának tűnik és a fiókák vágótömege 600 gramm feletti. Vélemények ezzel kapcsolatban? Mennyibe kerül belőlük egy galamb vagy egy pár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!