Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2014-04-24 20:43:55 220

Mukodik D200-on. Ha nem telefonon leszek, leirim, ahogy en csinaltam.

Előzmény:
TTibu Creative Commons License 2014-04-24 20:18:31 219

Barkácsolásban otthon vagyok, de mit takar a átalakítás valami lereszelés?

Te D200-on használtad? Ott fényt is mért és működött a rekeszvezérlés is?

Megnéztem a képeket, elég jónak tűnik digin is, a filmes meg brutális.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!