|
|
|
|
 |
CBNora
2014-04-24 20:35:03
|
705103
|
Minden nap arra járok, és valahányszor meglátom, feldühödök. Annál is inkább, mert a Keletit nagyon szeretem, és az az érzésem, hogy a felújítás tervezői meg nem. A tér különböző elemei mindenütt belerondítanak a pályaudvar épületének látványába, ahelyett, hogy kiemelnék. A szedett-vedett, összevissza alapanyagok meg a másik.
Szinte fel sem tűnik az embernek, hogy már nem OSB lapokat és kupacokat lát a téren. Gyakorlatilag mindegy.
Valahogy már ki kellett adni a dühömet, úgyhogy reggel meló előtt rászántam egy félórát a fotózásra. |
|
A hozzászólás:
 |
clavicula
2014-04-24 16:48:15
|
705102
|
Eddig is azt gondoltam, hogy siralmas...., de ezek után.... csak kő meg beton amerre az ember ellát......
Szomorú! |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2014-04-24 12:01:33
|
705101
|
Sziasztok!
Meghívlak Benneteket egy sétára a szépen felújított Baross térre. Gyönyörködjetek!
https://picasaweb.google.com/CBodNora/BarossTer#
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|