Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2014-04-24 20:35:03 705103

Minden nap arra járok, és valahányszor meglátom, feldühödök. Annál is inkább, mert a Keletit nagyon szeretem, és az az érzésem, hogy a felújítás tervezői meg nem. A tér különböző elemei mindenütt belerondítanak a pályaudvar épületének látványába, ahelyett, hogy kiemelnék. A szedett-vedett, összevissza alapanyagok meg a másik.

Szinte fel sem tűnik az embernek, hogy már nem OSB lapokat és kupacokat lát a téren. Gyakorlatilag mindegy.

Valahogy már ki kellett adni a dühömet, úgyhogy reggel meló előtt rászántam egy félórát a fotózásra.

A hozzászólás:
clavicula Creative Commons License 2014-04-24 16:48:15 705102

Eddig is azt gondoltam, hogy siralmas...., de ezek után.... csak kő meg beton amerre az ember ellát......

Szomorú!

Előzmény:
CBNora Creative Commons License 2014-04-24 12:01:33 705101

Sziasztok!

Meghívlak Benneteket egy sétára a szépen felújított Baross térre. Gyönyörködjetek!

https://picasaweb.google.com/CBodNora/BarossTer#

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!