Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-26 10:05:18 705107

Húsvét előtt jártam arra, hiszen a Keletiből ment a vonatom Miskolcra.  Nem voltam boldog. Parkot képzeltem, fákkal, padokkal, ahová kiülhet az ember vonatra várakozás közben, de nem....

clavicula Creative Commons License 2014-04-24 16:48:15 705102

Eddig is azt gondoltam, hogy siralmas...., de ezek után.... csak kő meg beton amerre az ember ellát......

Szomorú!

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2014-04-24 12:01:33 705101

Sziasztok!

Meghívlak Benneteket egy sétára a szépen felújított Baross térre. Gyönyörködjetek!

https://picasaweb.google.com/CBodNora/BarossTer#

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!