|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-26 10:05:18
|
705107
|
Húsvét előtt jártam arra, hiszen a Keletiből ment a vonatom Miskolcra. Nem voltam boldog. Parkot képzeltem, fákkal, padokkal, ahová kiülhet az ember vonatra várakozás közben, de nem.... |
|
 |
clavicula
2014-04-24 16:48:15
|
705102
|
Eddig is azt gondoltam, hogy siralmas...., de ezek után.... csak kő meg beton amerre az ember ellát......
Szomorú! |
|
A hozzászólás:
 |
CBNora
2014-04-24 12:01:33
|
705101
|
Sziasztok!
Meghívlak Benneteket egy sétára a szépen felújított Baross térre. Gyönyörködjetek!
https://picasaweb.google.com/CBodNora/BarossTer#
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|