Keresés

Részletes keresés

Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-04-23 22:31:58 705100

Sajnos az idióta-állat összecsapásban gyakran az idióták nyernek:(((((

A hozzászólás:
Nyafkamacska Creative Commons License 2014-04-23 10:30:41 705098

Nem tartalak felelőtlennek. Az volna a normális, hogy egy kezelhető, behívható kutyával szabadon járhasson a gazdája. De sajnos egy csomó vadbarom mászkál szabadon fegyverrel. És ők mindig megússzák :-(

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-23 07:51:11 705096

Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!