|
|
|
|
 |
Vacskamativs5qr2
2014-04-23 22:31:58
|
705100
|
Sajnos az idióta-állat összecsapásban gyakran az idióták nyernek:((((( |
|
A hozzászólás:
 |
Nyafkamacska
2014-04-23 10:30:41
|
705098
|
Nem tartalak felelőtlennek. Az volna a normális, hogy egy kezelhető, behívható kutyával szabadon járhasson a gazdája. De sajnos egy csomó vadbarom mászkál szabadon fegyverrel. És ők mindig megússzák :-( |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-04-23 07:51:11
|
705096
|
Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|