Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2014-04-23 12:01:48 705099

Nem dobálok köveket Rád és felelőtlennek sem tartalak, de úgy tudom - lehet, hogy nem pontosan - hogy akár figyezmeztetés nélkül is lőhet a vadőr, ha vad után szabadon futó kutyát lát, mondván, hogy az kóbor és vadászik.

Én csak aggódom, és mélyen egyetértek Nyafkával.

Az biztos, hogy a kutyák boldogan rohangásznak, nagyon kell nekik a szabadság öröme.

 

Nyafkamacska Creative Commons License 2014-04-23 10:30:41 705098

Nem tartalak felelőtlennek. Az volna a normális, hogy egy kezelhető, behívható kutyával szabadon járhasson a gazdája. De sajnos egy csomó vadbarom mászkál szabadon fegyverrel. És ők mindig megússzák :-(

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-23 07:51:11 705096

Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-)

Előzmény:
Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-04-22 20:35:50 705092

Soha nem tűntél felelőlen gazdinak. Ha túl messze van és megneszel egy másik állatot, Subát sem lehet behívni. Rohangálniuk viszont kell, nem lehet őket az erdőben pórázon vezetni.....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!