|
|
|
|
 |
iiko46
2014-04-23 12:01:48
|
705099
|
Nem dobálok köveket Rád és felelőtlennek sem tartalak, de úgy tudom - lehet, hogy nem pontosan - hogy akár figyezmeztetés nélkül is lőhet a vadőr, ha vad után szabadon futó kutyát lát, mondván, hogy az kóbor és vadászik.
Én csak aggódom, és mélyen egyetértek Nyafkával.
Az biztos, hogy a kutyák boldogan rohangásznak, nagyon kell nekik a szabadság öröme.
|
|
 |
Nyafkamacska
2014-04-23 10:30:41
|
705098
|
Nem tartalak felelőtlennek. Az volna a normális, hogy egy kezelhető, behívható kutyával szabadon járhasson a gazdája. De sajnos egy csomó vadbarom mászkál szabadon fegyverrel. És ők mindig megússzák :-( |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2014-04-23 07:51:11
|
705096
|
Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-) |
|
Előzmény:
 |
Vacskamativs5qr2
2014-04-22 20:35:50
|
705092
|
Soha nem tűntél felelőlen gazdinak. Ha túl messze van és megneszel egy másik állatot, Subát sem lehet behívni. Rohangálniuk viszont kell, nem lehet őket az erdőben pórázon vezetni.....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|