|
|
|
|
 |
Octi19
2014-04-23 09:57:13
|
19538
|
Menjetek egy menhelyre és keressétek meg azt a cicát aki kiválaszt benneteket! Egy sima házi cica is tud olyan aranyos lenni mint egy Brit sőt, talán sokkal bújósabb is... |
|
A hozzászólás:
 |
Sz Gabi
2014-04-22 22:41:57
|
19537
|
Sziasztok
Ne. Haragudjatok rám,hogy ilyen kérdéssel fordulok hozzátok.De azt szeretném kérdezni,hogy esetleg tud valaki olyan kis cicát amelyik félig brit?Mert a 6 éves kislányomnak nagyon tetszik,csak sajnos egy fajtisztára nincs pénzünk.Vác környékén lakunk.Előre is köszönöm a segítséget.Gábor
Telefon:06 20 311 32 65 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|