Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-23 07:51:11 705096

Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-)

A hozzászólás:
Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-04-22 20:35:50 705092

Soha nem tűntél felelőlen gazdinak. Ha túl messze van és megneszel egy másik állatot, Subát sem lehet behívni. Rohangálniuk viszont kell, nem lehet őket az erdőben pórázon vezetni.....

 

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-22 19:49:19 705088

Amikor erdőbe megyünk, nem abból indulok ki, hogy le fogják lőni a kutyáimat - tele lennék rettegéssel, ha így indulnék neki, kár is lenne menni. Nagyon figyelek rájuk, ha látom, hogy már nem úgy áll a fülük, szemük, farkuk, már hívom is vissza őket, pórázra veszem és úgy megyünk tovább. Sétatársaim (Clavicula, Vacmarek meg tudják ezt mondani, főleg Clavicula, hiszen vele megyünk hosszabb távokat a kutyákkal).

Most fordult elő először (azt nem tudom, hogy utoljára-e, de bízom benne), hogy annyira messze volt tőlem Fanny, hogy nem tudtam rá hatni. Nem vadleses helyen voltunk, nem volt vadászat arrafelé.

Remélem, nem tűnök felelőtlen gazdinak ennek tükrében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!