|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-23 07:51:11
|
705096
|
Most, hogy az osztrák szurdokvölgyben voltunk, láttunk pár kutyát sétálni az erdőben, valamennyit pórázon vezették. Lehet a köveket dobálni rám, de azt hiszem, a belgáim kicsit boldogabbnak tűnnek szabadon:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Vacskamativs5qr2
2014-04-22 20:35:50
|
705092
|
Soha nem tűntél felelőlen gazdinak. Ha túl messze van és megneszel egy másik állatot, Subát sem lehet behívni. Rohangálniuk viszont kell, nem lehet őket az erdőben pórázon vezetni.....
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-04-22 19:49:19
|
705088
|
Amikor erdőbe megyünk, nem abból indulok ki, hogy le fogják lőni a kutyáimat - tele lennék rettegéssel, ha így indulnék neki, kár is lenne menni. Nagyon figyelek rájuk, ha látom, hogy már nem úgy áll a fülük, szemük, farkuk, már hívom is vissza őket, pórázra veszem és úgy megyünk tovább. Sétatársaim (Clavicula, Vacmarek meg tudják ezt mondani, főleg Clavicula, hiszen vele megyünk hosszabb távokat a kutyákkal).
Most fordult elő először (azt nem tudom, hogy utoljára-e, de bízom benne), hogy annyira messze volt tőlem Fanny, hogy nem tudtam rá hatni. Nem vadleses helyen voltunk, nem volt vadászat arrafelé.
Remélem, nem tűnök felelőtlen gazdinak ennek tükrében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|