Keresés

Részletes keresés

Vacskamativs5qr2 Creative Commons License 2014-04-22 20:35:50 705092

Soha nem tűntél felelőlen gazdinak. Ha túl messze van és megneszel egy másik állatot, Subát sem lehet behívni. Rohangálniuk viszont kell, nem lehet őket az erdőben pórázon vezetni.....

 

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-22 19:49:19 705088

Amikor erdőbe megyünk, nem abból indulok ki, hogy le fogják lőni a kutyáimat - tele lennék rettegéssel, ha így indulnék neki, kár is lenne menni. Nagyon figyelek rájuk, ha látom, hogy már nem úgy áll a fülük, szemük, farkuk, már hívom is vissza őket, pórázra veszem és úgy megyünk tovább. Sétatársaim (Clavicula, Vacmarek meg tudják ezt mondani, főleg Clavicula, hiszen vele megyünk hosszabb távokat a kutyákkal).

Most fordult elő először (azt nem tudom, hogy utoljára-e, de bízom benne), hogy annyira messze volt tőlem Fanny, hogy nem tudtam rá hatni. Nem vadleses helyen voltunk, nem volt vadászat arrafelé.

Remélem, nem tűnök felelőtlen gazdinak ennek tükrében.

Előzmény:
iiko46 Creative Commons License 2014-04-21 20:32:51 705085

"Fanny  nemrég szökellt kicsit a szarvasokkal, de visszajött..." - emiatt kicsit aggódnék, ha ilyet meglát egy vadőr azonnal lelövi.:(

Remek, hogy az állatkák jól vannak és Cicelle ilyen nagyszerűen beilleszkedett, igen jó természetű cica. Boldog csapatod van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!