Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2014-04-25 10:58:19 241

Te se tudsz csak cikizni . Ez nem témba vágó. Undoritó stílus. És bomlasztó. A fizikát meg ajánlom értelmezd ne csak magolj. 

A hozzászólás:
Istvan56 Creative Commons License 2014-04-22 13:05:10 240

Törpe !

 

Én a jelenlegi helyzetet 2 éve megjósoltam  ide fogsz jutni a stílusoddal  inkorrekt viselkedéseddel GÁNYOLÁSAIDDAL !

 

Egy ideig én is harcoltam azért, hogy ráébredj arra , hogy milyen botcsinálta mekkmester vagy remélem még emlékszel a rajzfilmre  én arra a mekkmesterre gondoltam.

Minden elismerésem a druszámé mert ő benne volt kitartás , hogy folyamtosan nyomokísérje "munkásságod " és reflektáljon  az olvashatatlan zagyvaságaidra. Én 1 év után feladtam, mert mindig megjelentek olyan követőid akik első megszólalásukkal a topikban  dícsértek, védtek igaz 2-3 hsz volt részükről hasonló írásmóddal , helyesírással, stílussal vélhetően a te alteregóid voltak de spongyát rá.

Mikor adod már fel ezt a helyzetet , abban nem hiszek, hogy normális szintre tudod magad hozni .

A kecskés fotót lehet magyaráznod de épeszű ember úgysem hiszi el neked.

Majd megint jönnek akik igazolnak.

A hozzászólásaidon már röhögni sem lehet inkább sírni kellene.  Javaslom keress egy pszichiátert  hátha ő még valamennyire meg tudja lassítani a folyamatot.

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2014-04-21 23:01:36 238

még -15c-volt azon az éjszakán. Éso választotaazt ahejet mert uj volt és a tőbbi kikőzősitete viszont ha olba erőltetem meg őlték volna a tőbbiek .

Igyszbadságra lett itélve . Ésélt velete biztos jobban tartanád nem szabadon hanem bekőtve . es locsolnád , hogy tudjon lélegezni ennek aforumnak már adtál ugy hogy nem érdekell mit írsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!