|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-22 19:46:04
|
705087
|
Sokat nőtt, de még nem érte el a felnőttléte teljességét:-) Selymes a bundija továbbra is és valóban nagyon kedves, de ez látszik is rajta:-)
Nem csinált még semmi rosszat, semmit - mondanám, ha tette volna, de semmi ilyet nem tudok említeni. Nagyon rendes cica, ahogyan a többiek is. |
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2014-04-21 20:26:05
|
705084
|
Cicelle nélkül úgyszólván lehetetlen ruhát selejtezni. Tudom, mert nekem is kellene, de nem történik semmi. Már teljesen felnőtt méretűnek látszik és változatlanul gyönyörű. Soha, semmi rosszaságot nem követ el? Sehol egy felborított, levert, elcsent valami? Szívem csücske. |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2014-04-20 20:13:24
|
705072
|
Cicelle nélkül nem tudom, hogyan tudnék ruhát selejtezni:-)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|