Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-22 19:46:04 705087

Sokat nőtt, de még nem érte el a felnőttléte teljességét:-) Selymes a bundija továbbra is és valóban nagyon kedves, de ez látszik is rajta:-)

Nem csinált még semmi rosszat, semmit - mondanám, ha tette volna, de semmi ilyet nem tudok említeni. Nagyon rendes cica, ahogyan a többiek is.

A hozzászólás:
iiko46 Creative Commons License 2014-04-21 20:26:05 705084

Cicelle nélkül úgyszólván lehetetlen ruhát selejtezni. Tudom, mert nekem is kellene, de nem történik semmi. Már teljesen felnőtt méretűnek látszik és változatlanul gyönyörű. Soha, semmi rosszaságot nem követ el? Sehol egy felborított, levert, elcsent valami? Szívem csücske.

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2014-04-20 20:13:24 705072

Cicelle nélkül nem tudom, hogyan tudnék ruhát selejtezni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!