Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
reticolo Creative Commons License 2014-04-21 16:02:13 468

szia! Láttam az írásodat, hogy vannak aranyhalaid. Érden csináltunk most tavasszal egy kis halastavat (1000 liter) és ebbe keresek halakat és növényeket. Örömmel veszem, ha tudsz adni. Hogyan juthatok hozzá. Természetesen én elmegyek érte. Üdv és még a mai napra kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!

Előzmény:
Nerdy Creative Commons License 2013-07-31 16:10:14 464

sziasztok!

Balaton vagy Bp. környékén ha valaki szeretne kicsi aranyhalakat vagy aranykárászt, szívesen adok, mert nagyon sokan lettek a tóban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!