|
|
|
|
 |
55törpe
2014-04-21 23:01:36
|
238
|
még -15c-volt azon az éjszakán. Éso választotaazt ahejet mert uj volt és a tőbbi kikőzősitete viszont ha olba erőltetem meg őlték volna a tőbbiek .
Igyszbadságra lett itélve . Ésélt velete biztos jobban tartanád nem szabadon hanem bekőtve . es locsolnád , hogy tudjon lélegezni ennek aforumnak már adtál ugy hogy nem érdekell mit írsz. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
55törpe
2014-04-20 21:43:11
|
236
|
Szerintem te magadról beszélsz .tanuld a biologiáát .nem árt jó pap is holtig tanul én is |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|