Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2014-04-21 23:01:36 238

még -15c-volt azon az éjszakán. Éso választotaazt ahejet mert uj volt és a tőbbi kikőzősitete viszont ha olba erőltetem meg őlték volna a tőbbiek .

Igyszbadságra lett itélve . Ésélt velete biztos jobban tartanád nem szabadon hanem bekőtve . es locsolnád , hogy tudjon lélegezni ennek aforumnak már adtál ugy hogy nem érdekell mit írsz.

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-21 08:25:50 237

A szerencsétlen kecskéid biztosan tudják, ki az akinek tanulnia kellene egy kis biologiáááááááááááááát!
Nincs benned semmi szégyenérzet? Így tartani állatokat: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=116158933&t=9043965 

És még dicsekszel is vele?
Lehet, hogy holtig tanulsz, de piszok lassan és piszok keveset!

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2014-04-20 21:43:11 236

Szerintem te magadról beszélsz .tanuld a biologiáát .nem árt jó pap is holtig tanul én is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!