Keresés

Részletes keresés

vjannus Creative Commons License 2014-08-03 10:23:57 7171

Én 1 éve vettem 2. váznak 7D-t, miután haveromnak a vázát megkaptam 1 hétre. Az iso kérdés szerintem ennél összetettebb, a kérdés melyik firmware (az elsővel a hangyák és a zsírkréta esete volt, el is zárkóztam a 7D -től :D) és mekkora ISO.

 

Az új firmwarerel 7D annyira zajos iso 100 -on mint 1250 -en (ami nem túl pozitívum, de a zaj mértéke mivel pici nem izgat), ám a 3200 -től mk3 -t lehagyja mk3 4000 -r csúnyább mint a 7d 6400 -e (én 5000 -ig használom az még minden körülmények közt vállalható)

Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-28 19:02:44 7157

Koszi, abban a tevhitben eltem, hogy talan a 7D-nek hasonlo a zajosodasa mint a 1D mk3. Legalabbis amilyen tesztkepeket neztem vele. Innenis latszik mennyire hasznalhatoak.

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-04-20 20:39:16 7155

Szerintem jobb, néztem egy-két képet ISO 2000-2500 nyers saját RAW-t. A 7D sokkal zajosabbnak tűnik.

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 20:56:26 7151

Szted ISO-ban jobb a 7D-nel? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!