|
|
|
|
 |
dn_bacsi
2014-04-18 21:59:45
|
22471
|
Tetszik.
(Modernül mondva: lájk :) ) |
|
A hozzászólás:
 |
pacs_425
2014-04-18 15:44:55
|
22470
|
Úgy látom népszerű hely ez a nyócker.
Én most a Balatonnál jártam, szeret így hogy nincsen tömeg.

M645, Acros 100, D-76. |
|
Előzmény:
 |
Rőth Sándor
2014-04-13 23:02:36
|
22465
|
Az Olympus XA is arrafele setalgatott Foma 100-al a gyomraban. Meg a kemeny vilagitast is egeszen jol megemesztettek.


A hetedik keruletet is kedveli, de azt TMY-al.



|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|