|
|
|
|
 |
323d
2014-04-19 22:29:23
|
7154
|
Helló!
Na igen sajnos itt a canon választéka szűkös és az af sem egy nagy durranás. Én az utóbbi miatt nyergeltem vissza a nikonra, de a D300 sem nagy penge az iso terén. Viszont itt választhatsz egy D700-at ami már nem egy borzasztó nagy pénz és egy D3 sem annyira drága már. De az nekem is csak álom egyenlőre. Néha járok focira, de közel sem tudok olyan időket exponálni amit kellene. Akikkel beszéltem 1D mark IV vagy 1Dx D3, D4. Persze a tipusváltás mindig nehéz.
Üdv.: 323d |
|
 |
lendvaizs71
2014-04-17 17:45:57
|
7153
|
Csak a gyerekek sportversenyeit. |
|
A hozzászólás:
 |
Sasi82
2014-04-17 17:24:59
|
7152
|
Igazából én is ebben a dilemmában vagyok, csak nekem 60D-m van.
ISO 1600 felett, eléggé visszaesik a "teljesítménye" :) (2000 fölé nem nagyon merem állítani)
Próbáltam már rengeteg obival és rá kellett jönnöm, hogy a géppel van a baj.
Sajnos rossz fényviszonyban, nagyon gyorsan mozgó emberek, vaku nélkül, elég nagy kihívás.
Gondolkodtam 1dII-ön, de az is meghal sötétben.Azt mondják a 1dIII sem az igazi, abból is ki kell fogni a jót.
1dIV meg az 1Dx megfizethetetlen kategória.Szóval szerintem ugyan ott vagyok ahol te.
Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, hogy mit fotózol? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|