|
|
|
|
 |
vörösmacska
2014-04-17 09:12:22
|
705069
|
Kiegészíteném a sok vízivással, és az esetleges sok vizeletürítéssel! |
|
A hozzászólás:
 |
vörösmacska
2014-04-17 09:04:32
|
705068
|
Vérvétel volt? Vércukor szint mérést javaslok, gyorsan, mert az étel visszautasítás utalhat cukorbetegségre!
|
|
Előzmény:
 |
Melinda Sándor
2014-04-16 20:24:07
|
705067
|
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Egy idős kandúr macskáról van szó és voltunk már vele állatorvosnál is. 1 hétig kapott infúziót meg más gyógyszereket is. A náthája most már teljesen elmúlt csak még ez az étvágytalanság van meg neki. Látszik, hogy érdeklődik az étel iránt de még sem eszik ezért adta neki ezt a szirupot az állatorvos. Inni viszont iszik, sokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|