Keresés

Részletes keresés

szl1973 Creative Commons License 2014-04-20 20:39:16 7155

Szerintem jobb, néztem egy-két képet ISO 2000-2500 nyers saját RAW-t. A 7D sokkal zajosabbnak tűnik.

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 20:56:26 7151

Szted ISO-ban jobb a 7D-nel? 

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-04-16 16:46:59 7149

Az jó kompromisszum.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!