Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2014-04-20 20:21:07 705075

Hogy van a cicád?

iiko46 Creative Commons License 2014-04-17 10:28:56 705070

Egy labor vizsgálat mindenképpen nagyon kellene, az étel elutasítása és a sok vízivás utalhat cukorbetegségre, de más bajokra is. Meg kellene tudni, hogy mi okozza a tüneteket. Az állatorvos nem mondott semmit? Azt írod, hogy idős cica, hány éves?

 

vörösmacska Creative Commons License 2014-04-17 09:04:32 705068

Vérvétel volt? Vércukor szint mérést javaslok, gyorsan, mert az étel visszautasítás utalhat cukorbetegségre!

 

A hozzászólás:
Melinda Sándor Creative Commons License 2014-04-16 20:24:07 705067

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Egy idős kandúr macskáról van szó és voltunk már vele állatorvosnál is. 1 hétig kapott infúziót meg más gyógyszereket is. A náthája most már teljesen elmúlt csak még ez az étvágytalanság van meg neki. Látszik, hogy érdeklődik az étel iránt de még sem eszik ezért adta neki ezt a szirupot az állatorvos. Inni viszont iszik, sokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!