Keresés

Részletes keresés

Sasi82 Creative Commons License 2014-04-17 17:24:59 7152

Igazából én is ebben a dilemmában vagyok, csak nekem 60D-m van.

ISO 1600 felett, eléggé visszaesik a "teljesítménye" :) (2000 fölé nem nagyon merem állítani)

Próbáltam már rengeteg obival és rá kellett jönnöm, hogy a géppel van a baj.

Sajnos rossz fényviszonyban, nagyon gyorsan mozgó emberek, vaku nélkül, elég nagy kihívás.

Gondolkodtam 1dII-ön, de az is meghal sötétben.Azt mondják a 1dIII sem az igazi, abból is ki kell fogni a jót.

1dIV meg az 1Dx megfizethetetlen kategória.Szóval szerintem ugyan ott vagyok ahol te.

Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, hogy mit fotózol?

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 18:52:35 7150

Köszi

Előzmény:
szl1973 Creative Commons License 2014-04-16 16:46:59 7149

Az jó kompromisszum.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!