Igazából én is ebben a dilemmában vagyok, csak nekem 60D-m van.
ISO 1600 felett, eléggé visszaesik a "teljesítménye" :) (2000 fölé nem nagyon merem állítani)
Próbáltam már rengeteg obival és rá kellett jönnöm, hogy a géppel van a baj.
Sajnos rossz fényviszonyban, nagyon gyorsan mozgó emberek, vaku nélkül, elég nagy kihívás.
Gondolkodtam 1dII-ön, de az is meghal sötétben.Azt mondják a 1dIII sem az igazi, abból is ki kell fogni a jót.
1dIV meg az 1Dx megfizethetetlen kategória.Szóval szerintem ugyan ott vagyok ahol te.
Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem, hogy mit fotózol? |