Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 20:56:26 7151

Szted ISO-ban jobb a 7D-nel? 

lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 18:52:35 7150

Köszi

A hozzászólás:
szl1973 Creative Commons License 2014-04-16 16:46:59 7149

Az jó kompromisszum.

Előzmény:
lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 16:40:43 7148

1Dx-ről már álmodtam én is :-D Akkor szerinted 1D III?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!