Keresés

Részletes keresés

szl1973 Creative Commons License 2014-04-16 16:46:59 7149

Az jó kompromisszum.

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 16:40:43 7148

1Dx-ről már álmodtam én is :-D Akkor szerinted 1D III?

Előzmény:
Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 15:59:13 7147

Ha mindenaron FF akkor 1DX. :) 5D mk2 nagyon hianyos AF tudasu, 1Ds II-rol nagyon nem tudok nyilatkozni, de tartok tole, hogy az a sebesseg amit muterembe szantak nem igazan allna meg a helyet a sportban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!