Keresés

Részletes keresés

lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 16:40:43 7148

1Dx-ről már álmodtam én is :-D Akkor szerinted 1D III?

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 15:59:13 7147

Ha mindenaron FF akkor 1DX. :) 5D mk2 nagyon hianyos AF tudasu, 1Ds II-rol nagyon nem tudok nyilatkozni, de tartok tole, hogy az a sebesseg amit muterembe szantak nem igazan allna meg a helyet a sportban.

Előzmény:
lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 15:47:40 7146

Az lenne a harmadik a sorban. Csak hát jó lenne FF. Gondolom iso minőségben sokat jelentene.

Most ez az elsődleges szempont.

Egyébként 70-200 F2,8-al használom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!