|
|
|
|
 |
lendvaizs71
2014-04-16 16:40:43
|
7148
|
1Dx-ről már álmodtam én is :-D Akkor szerinted 1D III? |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2014-04-16 15:59:13
|
7147
|
Ha mindenaron FF akkor 1DX. :) 5D mk2 nagyon hianyos AF tudasu, 1Ds II-rol nagyon nem tudok nyilatkozni, de tartok tole, hogy az a sebesseg amit muterembe szantak nem igazan allna meg a helyet a sportban. |
|
Előzmény:
 |
lendvaizs71
2014-04-16 15:47:40
|
7146
|
Az lenne a harmadik a sorban. Csak hát jó lenne FF. Gondolom iso minőségben sokat jelentene.
Most ez az elsődleges szempont.
Egyébként 70-200 F2,8-al használom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|