|
|
|
|
 |
lendvaizs71
2014-04-16 15:47:40
|
7146
|
Az lenne a harmadik a sorban. Csak hát jó lenne FF. Gondolom iso minőségben sokat jelentene.
Most ez az elsődleges szempont.
Egyébként 70-200 F2,8-al használom. |
|
A hozzászólás:
 |
Chip-TFF
2014-04-16 15:22:57
|
7145
|
1D mk3 nem opcio? Az altalad soroltak erosen visszalepesek lennenek a 7D-hez kepest. Bar, ISO 3200-ban en azt sem szivesen hasznalnam... Mi lenne ha objektivet cserelnel nagyobb fenyerejure? |
|
Előzmény:
 |
lendvaizs71
2014-04-16 15:14:31
|
7144
|
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni. Beltéri sportfotózáshoz vennék gépet.
Szerintetek melyik a jobb választás: Canon 1Ds Mark II vagy Canon 5D Mark II?
Most 7D-t használok, de iso 1600 felett már nem igazán tetszik, pedig általában 3200-is kell.
Köszi
Balázs |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|