Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2014-04-16 15:22:57 7145

1D mk3 nem opcio? Az altalad soroltak erosen visszalepesek lennenek a 7D-hez kepest. Bar, ISO 3200-ban en azt sem szivesen hasznalnam... Mi lenne ha objektivet cserelnel nagyobb fenyerejure?

A hozzászólás:
lendvaizs71 Creative Commons License 2014-04-16 15:14:31 7144

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni. Beltéri sportfotózáshoz vennék gépet.

Szerintetek melyik a jobb választás: Canon 1Ds Mark II vagy Canon 5D Mark II?

Most 7D-t használok, de iso 1600 felett már nem igazán tetszik, pedig általában 3200-is kell.

 

Köszi

 

Balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!