|
|
|
|
 |
Egy Harmincas Pár
2014-04-15 20:48:17
|
22469
|
A közelmúltban három doboz ilyen papirt sikerült beszereznem különböző helyekről. Végeztem is próbanagyitásokat rájuk, és az eredmény az lett, hogy van egy hibátlan, egy használható és egy használhatatlan csomag. Úgy vélem, elég lutri tehát a dolog. A használhatatlanon is előjön a kép, de egy erős, foltos szürke fátyol fedi a teljes felületet.
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-15 19:43:04
|
22468
|
Valoszinu nem jo mar, de ki kell probalni. |
|
A hozzászólás:
 |
Dávid Bence Seres
2014-04-15 19:35:21
|
22467
|
Üdvözlök Mindenkit! Nemrégiben láttam az egyik boltban 18x24-es Special fokozatú Sárga dobozos Forte papírt. A kérdésem az lenne, hogy ezek a papírok használhatóak még valamire? (megkérdeztem nem volt hideg helyen tárolva) Én elsősorban portrékat nagyítanék rá. Aki tud az kérem segítsen! A válaszokat előre is köszönöm! Seres D. Bence |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|