|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-20 20:22:37
|
705076
|
A Vetrin túl mi szoktunk a macsekjainknak, kutyáinknak aloe vera gélt adni. Nem tudom, te mennyire fogadod el az ún. alternatív gyógyászathoz tartozó szereket, de tény, hogy ez nagyon bejön nekünk. |
|
 |
iiko46
2014-04-16 06:43:57
|
705066
|
Nagyon ajánlom a Vetri DMG immunerősítő folyadékot, drága, de hatásos, recept nélkül kapható. Nem rossz ízű, nem köpik ki, a kis adagoló pipettájával célszerű egyenesen a szájába adni, akkor biztosan megeszi.
Írd meg, hogy alapvetően mi a probléma, mert így csak általánosságban tudunk reagálni. |
|
 |
Nyafkamacska
2014-04-15 21:51:00
|
705065
|
Pusztán a Calopettől nem fog meggyógyulni. Mi a baja? Orvos látta-e? Kap-e valami egyéb kezelést? |
|
 |
Magdi60
2014-04-15 21:27:12
|
705064
|
Add csak, örülni kell, hogy valamit is elfogad. Tele van vitaminnal, majd lesz étvágya is. |
|
A hozzászólás:
 |
Melinda Sándor
2014-04-15 18:33:01
|
705063
|
Sziasztok!
Meddig lehet macskának folyamatosan adni a Calo-Pet pastat? Nagyon legyengült állapotban van és nincs semmi étvágya csak ezt hajlandó megenni ráhatással. Mennyi időn belül kellene javulást látni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|