Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2014-04-16 06:46:30 228

 

Itt is ott is ahol mejelentek ott a sza.... keverés néz utána.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

it is csak ti keveriteka sza.................

 

 

 

 

 

 

 

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2014-04-15 16:37:05 227

Minek jársz te utána? Mit szajkózok én, te szerencsétlen?! Azt, hogy nem értesz sem az elektronikához, sem a keltetéshez? Hiszen ez az igazság!

Írd már le egyszer NORMÁLIS MÓDON, te mit értesz tojás légzés alatt!
Én már a másik fórumon kifejtettem a véleményemet. Kértelek már erre is, de ismét megteszem: Idézd be azt a részt ami csípi a szemedet! Légből kapott hülyeségekkel vádolsz, de bizonyítani persze nem tudod!
Erre írtam, hogy egy rágalmazó, rosszindulatú törpe vagy! A jellemed még törpébb!

Előzmény:
55törpe Creative Commons License 2014-04-15 15:30:26 226

En ha valamit nem tudok utána járok te meg szajkózól  istván bátám is te a tojás légzését tanuld , istván meg az aeró dinamikát . Én meg a gépelést mert az nem megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!