|
|
|
|
 |
55törpe
2014-04-16 06:46:30
|
228
|
Itt is ott is ahol mejelentek ott a sza.... keverés néz utána.
it is csak ti keveriteka sza.................
|
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2014-04-15 16:37:05
|
227
|
Minek jársz te utána? Mit szajkózok én, te szerencsétlen?! Azt, hogy nem értesz sem az elektronikához, sem a keltetéshez? Hiszen ez az igazság!
Írd már le egyszer NORMÁLIS MÓDON, te mit értesz tojás légzés alatt! Én már a másik fórumon kifejtettem a véleményemet. Kértelek már erre is, de ismét megteszem: Idézd be azt a részt ami csípi a szemedet! Légből kapott hülyeségekkel vádolsz, de bizonyítani persze nem tudod! Erre írtam, hogy egy rágalmazó, rosszindulatú törpe vagy! A jellemed még törpébb! |
|
Előzmény:
 |
55törpe
2014-04-15 15:30:26
|
226
|
En ha valamit nem tudok utána járok te meg szajkózól istván bátám is te a tojás légzését tanuld , istván meg az aeró dinamikát . Én meg a gépelést mert az nem megy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|