|
|
|
|
 |
szuszmok
2014-04-20 20:23:18
|
705077
|
Kipihented magad?:) |
|
A hozzászólás:
 |
Vacskamativs5qr2
2014-04-15 09:10:34
|
705062
|
Azt álmodtam, hogy az egér megszólalt, és azt kérte, hogy fogadjam örökbe, ellenne a hörcsöggel egy ketrecben.
Pihennem kellene.... |
|
Előzmény:
 |
anImus_
2014-04-10 23:03:21
|
705061
|
:)) Jó kis történet, akkor Elzára nem lehet számítani egérügyben :D
Fanny régen a pókoktól mentett meg engem, de most ha meglát egyet néz, majd unottan elfordul. Ő már magasabb szinten van annál, hogy jöttment pókocskákkal törődjön. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|