|
|
|
|
 |
Chik Fan
2014-04-14 19:07:51
|
220
|
Kedves Törpe! Csak mert bohócként fellépsz egy cirkuszban, attól még nem te vagy a cirkusz-igazgató! Erős szereptévesztésben vagy! A moderátorokat kijelölik tudtommal, az eddig tanúsított érdemeik figyelembevételével. Tehát ez a dolog nem önkéntes alapon megy! Hogy itt mi a kívánatos, majd ők eldöntik! Te csak szorítkozz a magad mondandójára, mert az sem biztos, hogy kívánatos ide, még ha te is nyitottad ezt a topikot! Ez nem a tulajdonod. Nem kellenek ide önkéntes csendőrök, vagy önjelölt moderátorok! Az, hogy ki is képes „tudományosan kielemezni” egy szabályzót, az is megérdemelne egy külön misét! De hogy eleget tegyek a kívánságodnak, írtam egy pár sort a korábban ismertetett szabályzóm működéséről. De nem kívánok ebben, a szerintem nagyképű "tudományos kielemzésben" részt venni. A "tudományos elemzéshez" tudomány is kellene! Nem gondolod, professzorom? Nem ártana ezen is elmélázni egy kicsit! |
|
A hozzászólás:
 |
55törpe
2014-04-14 16:52:35
|
219
|
Kedves Ístván ez nem privát forumod légyszi. magán besélgetést mellőzd ha nem tudsz elemezni egy szabályzól akor maradj a duhömgös forumon . Itt ez a stilus nem kívánatos. |
|
Előzmény:
 |
Istvan56
2014-04-13 16:07:20
|
218
|
Kedves Druszám !
Ez félelmetesen jó !!
Én még tavaly gondolkodtam , hogy keresek fotót a jojóról.
Ez egy nagyon is építő kritikája volt a ennek a topiknak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|