Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-04-18 15:44:55 22470

Úgy látom népszerű hely ez a nyócker.

Én most a Balatonnál jártam, szeret így hogy nincsen tömeg.

 

    

 

 

M645, Acros 100, D-76.

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-13 23:02:36 22465

Az Olympus XA is arrafele setalgatott Foma 100-al a gyomraban. Meg a kemeny vilagitast is egeszen jol megemesztettek.

 

 

 

 

A hetedik keruletet is kedveli, de azt TMY-al.

 

 

 

 

Előzmény:
azmárOdébbia Creative Commons License 2014-04-13 20:59:54 22462

Az a pár utca maradt már csak ilyen állapotban, és, habár épült új pláza, egyen lakóház, ez a városrész is elveszti jellegzetességét, ahogy az a többivel is megtörtént, de na bánkódjunk, lesz helyette sok beton, meg kő, fém,- fa, gyep, bokor nélkül, lásd: Rákóczi tér.

 

 

     

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!