|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-04-18 15:44:55
|
22470
|
Úgy látom népszerű hely ez a nyócker.
Én most a Balatonnál jártam, szeret így hogy nincsen tömeg.

M645, Acros 100, D-76. |
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2014-04-13 23:02:36
|
22465
|
Az Olympus XA is arrafele setalgatott Foma 100-al a gyomraban. Meg a kemeny vilagitast is egeszen jol megemesztettek.


A hetedik keruletet is kedveli, de azt TMY-al.



|
|
Előzmény:
 |
azmárOdébbia
2014-04-13 20:59:54
|
22462
|
Az a pár utca maradt már csak ilyen állapotban, és, habár épült új pláza, egyen lakóház, ez a városrész is elveszti jellegzetességét, ahogy az a többivel is megtörtént, de na bánkódjunk, lesz helyette sok beton, meg kő, fém,- fa, gyep, bokor nélkül, lásd: Rákóczi tér.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|