Keresés

Részletes keresés

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-13 23:02:36 22465

Az Olympus XA is arrafele setalgatott Foma 100-al a gyomraban. Meg a kemeny vilagitast is egeszen jol megemesztettek.

 

 

 

 

A hetedik keruletet is kedveli, de azt TMY-al.

 

 

 

 

pacs_425 Creative Commons License 2014-04-13 21:56:26 22464

Azért van jó oldala is a dolognak, kiszorulnak a sittes népek onnan, és nyugodtan végig lehet majd menni az utcán.

Nemrégiben a pár köpésnyire lévő Dankó utcában nem jó érzéssel szálltam ki az autóból, pedig nem vagyok az a vékonydongájú ijedős fajta.

Tele volt minden újmagyarokkal (© Hofi), egy normális arcot nem láttam a környéken.

 

Aztán néhány nap múlva tele volt minden ezzel a hírrel:

Drog miatt lövöldöztek a Dankó utcában

A hozzászólás:
azmárOdébbia Creative Commons License 2014-04-13 20:59:54 22462

Az a pár utca maradt már csak ilyen állapotban, és, habár épült új pláza, egyen lakóház, ez a városrész is elveszti jellegzetességét, ahogy az a többivel is megtörtént, de na bánkódjunk, lesz helyette sok beton, meg kő, fém,- fa, gyep, bokor nélkül, lásd: Rákóczi tér.

 

 

     

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-04-13 19:50:16 22460

A nyóckernek az a része elég lepukkant, van mit képelni.

 

 

                      

 

 

Rolleicord, RPX400, R09.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!