|
|
|
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-13 23:02:36
|
22465
|
Az Olympus XA is arrafele setalgatott Foma 100-al a gyomraban. Meg a kemeny vilagitast is egeszen jol megemesztettek.


A hetedik keruletet is kedveli, de azt TMY-al.



|
|
 |
pacs_425
2014-04-13 21:56:26
|
22464
|
Azért van jó oldala is a dolognak, kiszorulnak a sittes népek onnan, és nyugodtan végig lehet majd menni az utcán.
Nemrégiben a pár köpésnyire lévő Dankó utcában nem jó érzéssel szálltam ki az autóból, pedig nem vagyok az a vékonydongájú ijedős fajta.
Tele volt minden újmagyarokkal (© Hofi), egy normális arcot nem láttam a környéken.
Aztán néhány nap múlva tele volt minden ezzel a hírrel:
Drog miatt lövöldöztek a Dankó utcában |
|
A hozzászólás:
 |
azmárOdébbia
2014-04-13 20:59:54
|
22462
|
Az a pár utca maradt már csak ilyen állapotban, és, habár épült új pláza, egyen lakóház, ez a városrész is elveszti jellegzetességét, ahogy az a többivel is megtörtént, de na bánkódjunk, lesz helyette sok beton, meg kő, fém,- fa, gyep, bokor nélkül, lásd: Rákóczi tér.

|
|
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-04-13 19:50:16
|
22460
|
A nyóckernek az a része elég lepukkant, van mit képelni.

Rolleicord, RPX400, R09. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|