Keresés

Részletes keresés

azmárOdébbia Creative Commons License 2014-04-13 20:59:54 22462

Az a pár utca maradt már csak ilyen állapotban, és, habár épült új pláza, egyen lakóház, ez a városrész is elveszti jellegzetességét, ahogy az a többivel is megtörtént, de na bánkódjunk, lesz helyette sok beton, meg kő, fém,- fa, gyep, bokor nélkül, lásd: Rákóczi tér.

 

 

     

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2014-04-13 19:50:16 22460

A nyóckernek az a része elég lepukkant, van mit képelni.

 

 

                      

 

 

Rolleicord, RPX400, R09.

Előzmény:
azmárOdébbia Creative Commons License 2014-04-12 21:27:26 22457

Én nagy rajongója vagyok a ködnek, a legjobb hangulatfokozó elem lehet egy fotón, ha ügyesen használják. Van pár fotóm ilyen, de digitálisak, azért megmutatom, remélem nem kapok érte fejlövést...

2004-ben járt először kezembe Brassai: Paris by night, ami azóta is alapmű számomra az éjszakai városfotózás szempontjából.

A fényképek 2010 telén készültek egy nikon d70s-sel, 50-es alap obi, állvány. Budapesten, a 8. kerületben, a Corvin negyedben, jóval éjfél után.

 

  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!