Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-04-13 19:57:38 22461

Én is járgányoztam egy kicsit, ellőttem egy tekercset a Magyarországi Bogarasok Klubjának tegnapi összeröffenésén, asszem elő is hívom ma este.

 

Egyébként jól mutatnak ezek az öreg vasak fekete-fehérben, szombaton lesz egy oldtimer-találkozó ha valakit érdekel:

http://www.oldtimerpremier.hu/

A hozzászólás:
berci199 Creative Commons License 2014-04-13 18:43:00 22459

néhány gépsárkány tőlem is :D

https://www.flickr.com/photos/berci199/13825652084/

https://www.flickr.com/photos/berci199/12863125163/

https://www.flickr.com/photos/berci199/12863464324/

 

Előzmény:
pacs_425 Creative Commons License 2014-04-09 21:33:22 22449

Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa.

Azért volt pár remek szoci formaterv/koppintás régebben, most sokkal jobbnak tűnnek mint a maguk idejében.

 

              

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!