|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-04-13 19:57:38
|
22461
|
Én is járgányoztam egy kicsit, ellőttem egy tekercset a Magyarországi Bogarasok Klubjának tegnapi összeröffenésén, asszem elő is hívom ma este.
Egyébként jól mutatnak ezek az öreg vasak fekete-fehérben, szombaton lesz egy oldtimer-találkozó ha valakit érdekel:
http://www.oldtimerpremier.hu/ |
|
A hozzászólás:
 |
berci199
2014-04-13 18:43:00
|
22459
|
néhány gépsárkány tőlem is :D
https://www.flickr.com/photos/berci199/13825652084/
https://www.flickr.com/photos/berci199/12863125163/
https://www.flickr.com/photos/berci199/12863464324/
|
|
Előzmény:
 |
pacs_425
2014-04-09 21:33:22
|
22449
|
Kockásodtak egy kicsit, biztosan a Zsiguli lebegett a szemük előtt mint követendő szovjet példa.
Azért volt pár remek szoci formaterv/koppintás régebben, most sokkal jobbnak tűnnek mint a maguk idejében.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|