|
|
|
|
 |
pacs_425
2014-04-13 19:50:16
|
22460
|
A nyóckernek az a része elég lepukkant, van mit képelni.

Rolleicord, RPX400, R09. |
|
 |
Rőth Sándor
2014-04-12 23:32:58
|
22458
|
Egy kis kodert talan nem jar fejloves. A masodik, harmadik brassais inkabb.
Kiev 4, 2/53 Jupiter 8M, TMX, Xtol.

|
|
A hozzászólás:
 |
azmárOdébbia
2014-04-12 21:27:26
|
22457
|
Én nagy rajongója vagyok a ködnek, a legjobb hangulatfokozó elem lehet egy fotón, ha ügyesen használják. Van pár fotóm ilyen, de digitálisak, azért megmutatom, remélem nem kapok érte fejlövést...
2004-ben járt először kezembe Brassai: Paris by night, ami azóta is alapmű számomra az éjszakai városfotózás szempontjából.
A fényképek 2010 telén készültek egy nikon d70s-sel, 50-es alap obi, állvány. Budapesten, a 8. kerületben, a Corvin negyedben, jóval éjfél után.

|
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-04-09 21:03:46
|
22447
|
Na jó lehet, hogy a köd nem sok embernek jön be. T-max 400 MZ-S

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|