Keresés

Részletes keresés

pacs_425 Creative Commons License 2014-04-13 19:50:16 22460

A nyóckernek az a része elég lepukkant, van mit képelni.

 

 

                      

 

 

Rolleicord, RPX400, R09.

Rőth Sándor Creative Commons License 2014-04-12 23:32:58 22458

Egy kis kodert talan nem jar fejloves. A masodik, harmadik brassais inkabb. 

 

Kiev 4, 2/53 Jupiter 8M, TMX, Xtol.

 

  

A hozzászólás:
azmárOdébbia Creative Commons License 2014-04-12 21:27:26 22457

Én nagy rajongója vagyok a ködnek, a legjobb hangulatfokozó elem lehet egy fotón, ha ügyesen használják. Van pár fotóm ilyen, de digitálisak, azért megmutatom, remélem nem kapok érte fejlövést...

2004-ben járt először kezembe Brassai: Paris by night, ami azóta is alapmű számomra az éjszakai városfotózás szempontjából.

A fényképek 2010 telén készültek egy nikon d70s-sel, 50-es alap obi, állvány. Budapesten, a 8. kerületben, a Corvin negyedben, jóval éjfél után.

 

  

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-04-09 21:03:46 22447

Na jó lehet, hogy a köd nem sok embernek jön be. T-max 400 MZ-S 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!