|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2014-04-11 11:08:06
|
22455
|
Köszi.
A szél csak becsült volt, a többi viszont mért és rögzített. |
|
A hozzászólás:
 |
dn_bacsi
2014-04-11 08:17:44
|
22454
|
Köszi.
Nagyon alapos vagy, minden dokumentálva van. |
|
Előzmény:
 |
BUSZNYI
2014-04-10 22:59:05
|
22452
|
dn_bacsi
Nos volt egy kis időm és átnéztem a dokumentációt. Megerősítette az emlékeimet. Nem volt szűrőzés.
Le írom a körülményeket.
-10 fok hideg 80Km/h szél. Hegytető 1200m. A digi képeken tökéletesen tiszta(nem "éles kék", hanem mély kék {Azzuro}) égbolt.
A Pentax MZ-S (2,8/28mm)a negatívra exponálja az expoziciós adatokat: közép sújos fénymérés F8 250 záridő. Expókorrekció nem volt.
Kodak Tmax 400 D-76 20 fokon 13 perc 30mp hívva.
Ennyit tudok a mondani.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|