|
|
|
|
 |
Springdale
2014-04-12 16:05:13
|
2658
|
Köszi a választ.
Megtojta a második tojást is, nem volt puha, viszont azóta se sokat változott az állapota: leginkább a földön ül, leszegett szárnyakkal, néha sétál, de olyan, mintha egyensúlyi problémái lennének. Szerencsére eszik és iszik (a madárhomokot is csipegeti), néha tollászkodik is. Időnként azt látom rajta, hogy remeg, pedig infralámpával melegítem. Omnivit-et csöpögtetek a vizébe. Ha hétfőre nem javul, viszem orvoshoz, de tud egy állatorvos bármit is kezdeni egy kacagó gerlével? |
|
A hozzászólás:
 |
russky
2014-04-10 23:57:21
|
2657
|
Elképzelhető hogy a gerléd a kálcium vesztés miatt került ijen állapotba. Én a madaraimnak a kálcium columbát xoktam adni, különös képpen költési szezonba. Ha ijened nincs akkor irass fel magadnak a házi orvossal kálcium injekciót és azt az ampullát kb 1 dl wizbe kewerd bele és itatsd meg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|