Keresés

Részletes keresés

dn_bacsi Creative Commons License 2014-04-11 08:17:44 22454

Köszi.

Nagyon alapos vagy, minden dokumentálva van.

-Minarik- Creative Commons License 2014-04-11 01:20:51 22453

Ez az, mikor alacsony a paratartalom es az egbolt fenye termeszetes modon polarizalt.

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2014-04-10 22:59:05 22452

dn_bacsi

 

Nos volt egy kis időm és átnéztem a dokumentációt. Megerősítette az emlékeimet. Nem volt szűrőzés.

Le írom a körülményeket.

-10 fok hideg 80Km/h szél. Hegytető 1200m. A digi képeken tökéletesen tiszta(nem "éles kék", hanem mély kék {Azzuro}) égbolt.

A Pentax MZ-S (2,8/28mm)a negatívra exponálja az expoziciós adatokat: közép sújos fénymérés F8  250 záridő. Expókorrekció nem volt.

Kodak Tmax 400 D-76 20 fokon 13 perc 30mp hívva.

Ennyit tudok a mondani.

 

Előzmény:
dn_bacsi Creative Commons License 2014-04-09 20:52:20 22444

Hm, jó, ha valaki így meglát egy témát. Nem biztos, hogy észrevettem volna ezt a hullámos/szögletes ellentétet. Tetszik.

 

Volna egy kérdésem, mint erősen kezdő amatőr: az égbolt alighanem éles kék színű volt, amihez kellett egy rövid záridő. Hogy oldottad meg azt, hogy az ég sem égett ki fehérre és a sötét részletek is megvannak? Szűrővel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!