Keresés

Részletes keresés

Dundu Creative Commons License 2014-04-10 20:25:54 577

Köszi Dóra! :) Cecilnek meg szorítok! :) 

A hozzászólás:
B.Dóra92 Creative Commons License 2014-04-10 17:14:13 574

Kedves Dundu,

 a Vetrit mindenképpen beszerzem, hatha némi javulással fog hozni! Akkor màr megérte :)) ne szomorkodj, hanem gondolj arra, hogy Marcikádnak milyen szép élete volt, és hogy mennyi macsek megirígyelné azt!!

Előzmény:
Dundu Creative Commons License 2014-04-10 15:15:21 573

Szia Dóra!
 

Nagyon jó hír, hogy olyan jó étvágya van Cecilnek! :) Ezzel a betegséggel sokáig szinten lehet tartani az állapotát. Igen, a Vetrit lehet kapni az orvosnál, illetve állatpatikákban. Kb. kéthavi adag van benne, elég drága, de szerintem egy próbát megér. Örülök, ha tudok segíteni, és majd írd meg, hogy van Cecil. :) Legalább kicsit segíthetek így más cicáknak, ha már Marcikám nincs itt. :(

 

Üdv, Dundu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!