|
|
|
|
 |
B.Dóra92
2014-04-10 17:14:13
|
574
|
Kedves Dundu,
a Vetrit mindenképpen beszerzem, hatha némi javulással fog hozni! Akkor màr megérte :)) ne szomorkodj, hanem gondolj arra, hogy Marcikádnak milyen szép élete volt, és hogy mennyi macsek megirígyelné azt!! |
|
A hozzászólás:
 |
Dundu
2014-04-10 15:15:21
|
573
|
Szia Dóra!
Nagyon jó hír, hogy olyan jó étvágya van Cecilnek! :) Ezzel a betegséggel sokáig szinten lehet tartani az állapotát. Igen, a Vetrit lehet kapni az orvosnál, illetve állatpatikákban. Kb. kéthavi adag van benne, elég drága, de szerintem egy próbát megér. Örülök, ha tudok segíteni, és majd írd meg, hogy van Cecil. :) Legalább kicsit segíthetek így más cicáknak, ha már Marcikám nincs itt. :(
Üdv, Dundu |
|
Előzmény:
 |
B.Dóra92
2014-04-10 09:44:05
|
572
|
Szia Dundu!
Nagyon sajnálom ami hófehérkéddel történt, el sem tudom képzelni, hogy mekkora veszteség ez :(( A Vetri cseppeket már nézegettem, egy próbát megér mindenképen !! Ha gyógyszereket kap, akkor feltűnően javul az állapota, van hogy 3alutasak sem elég neki :)) Akkor a következő lépés a Vetri csepp lesz! Ezt az állatkórházban be lehet szerezni?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|