|
|
|
|
 |
Dundu
2014-04-10 15:15:21
|
573
|
Szia Dóra!
Nagyon jó hír, hogy olyan jó étvágya van Cecilnek! :) Ezzel a betegséggel sokáig szinten lehet tartani az állapotát. Igen, a Vetrit lehet kapni az orvosnál, illetve állatpatikákban. Kb. kéthavi adag van benne, elég drága, de szerintem egy próbát megér. Örülök, ha tudok segíteni, és majd írd meg, hogy van Cecil. :) Legalább kicsit segíthetek így más cicáknak, ha már Marcikám nincs itt. :(
Üdv, Dundu |
|
A hozzászólás:
 |
B.Dóra92
2014-04-10 09:44:05
|
572
|
Szia Dundu!
Nagyon sajnálom ami hófehérkéddel történt, el sem tudom képzelni, hogy mekkora veszteség ez :(( A Vetri cseppeket már nézegettem, egy próbát megér mindenképen !! Ha gyógyszereket kap, akkor feltűnően javul az állapota, van hogy 3alutasak sem elég neki :)) Akkor a következő lépés a Vetri csepp lesz! Ezt az állatkórházban be lehet szerezni?? |
|
Előzmény:
 |
Dundu
2014-04-10 03:19:11
|
570
|
Szia Dóra!
Aranyos a cicád! Az én Marcim is ilyen szép fehér cica volt, és éppen most töltötte a 11. évét. Sajnos hétfőn el kellett altatni őt (más miatt). De én bíztatlak Téged! Ha más baja nincsen az ínygyulladáson kívül, próbáld neki adni a Vetri DMG - cseppeket, immunerősítő szer. Elég drága, de egy próbát megér. Illetve kérdezd meg az orvost, hogy mi a véleménye a humán interferonról? Az olcsóbban kijön, és használni szokott ilyen esetekben. Immunstimuláns szer az is. AiDs-es és leukózisos cicáknak is ajánlják!
Kitartást és jobbulást Nektek!
Üdv, Dundu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|